GPS Navigacija automobiliams

Maloniai siūlome Jums platų automobilių palydovinės navigacinės sistemos GPS asortimentą. Galėsime įdiegti GPS Navigaciją Jūsų automobiliui kokybiškai ir už prieinamą kainą. Yra galimybės integruoti navigaciją jau į turimą Jūsų automobilyje multimediją, arba stacionarią navigacinę įrangą, kurią pajungiame prie kietojo disko bei liečiamojo monitoriaus. Mes diegiame originalią autombilinę navigacinę ir programinę įrangą (BMW, NBT, CIC ir Mercedes-Benz NTG I, II, III, IV, IV+).

Kam reikalinga GPS Navigacija?

GPS navigacija – tai elektroninis prietaisas, kurį mūsų laikais naudoja vis daugiau ir daugiau vairuotoju. Šis įrenginys parodys Jums įvairių objektų lokaciją (pvz.: kuro kolonėlė, parduotuvė, viešbutis ir kita), juk navigacijos tikslas ir yra padėti vairuotojui rasti kelią iki reikiamos vietos, adreso. Vos keli paspaudimai ir įdiegta programa parinks Jums optimaliausią kelią (maršrutą) nuo automobilio buvimo vietos iki norimo tikslo arba objekto. Mūsų turima naujausia programinė įranga užtikrins naujausius kelius ir maršrutus, kurie bus įdiegti Jūsų automobilyje.

Diegiame originalias Navigacines sistemas GPS Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Skoda, Lexus, Nissan, Toyota, Opel, Land Rover, Jaguar automobiliuose. Turime naujausius 2016-2017 metų žemėlapius. Navigacijų diegimas tampa vis populiaresne ir paklausesne paslauga Lietuvoje ir už jos ribu, todėl mūsų specialistai nuolat domisi ir dalyvauja naujausių technologijų susijusiu su GPS parodose.