new_slider_01


Chiptiuningas, kas tai?

Šiuolaikiškas variklis tiesiog negali dirbti be tolygaus bei nuolatinio elektrinio valdymo, kurį aprūpina variklio valdymo blokas (ECU). Šis kontroleris – tai mikrokompiuteris. Jo vidinėje atmintyje yra instaliuotos programos, kurios valdo variklį bei parametrų lentelės, kurios yra naudojamos variklio veikimo metu. Priklausomai nuo signalų, kuriuos siunčia davikliai iš skirtingų variklio sistemos blokų, įdiegta programėlė, kurią vėl gi valdo mikrokontroleris, apskaičiuoja optimaliausius kuro įpurškimo bei diegimo parametrus, kas galutinai įtakoja variklio galią, kuro sąnaudas ir dinamiškumą. Chiptiuningas (angl. chip – mikroschema, tuning – nustatymas) – tai įpurškimo kontrolerio perprogramavimo procedūra, kurios dėka galima keisti (didinti/mažinti) automobilio galios ir sukimo momento parametrus.

Kam gi reikalingas Chiptiuningas?

Gamyklos (gamintojai) programuoja variklių kontrolerius taip, kad galima būtų tam tikrose vietose sumažinti parametrus, kurie yra aktualus konkurencijoje su kitais gamintojais (pvz. CO2 arba kuro sąnaudos). Kitaip tariant sukimo momentas yra dirbtinai sumažinamas tam, kad variklis tarnautų ilgiau. Arba variklio galia yra ribojama, padidintų apsukų akimirka, tam, kad automobilis išliktų maksimaliai saugus. Be abejo tokie apribojimai yra logiški ir turi nemažai argumentų, tačiau dauguma automobilių savininkų vis gi nusprendžia atlikti tam tikrus darbus, kurie padidins automobilio dinamiškumą bei sumažins kuro sąnaudas.

Tikslūs variklio valdymo bloko nustatymai.

Iš karto reikia atkreipti dėmesį, kad šis procesas – tai kruopštus ir atsakingas darbas. Jeigu Chiptiuningo darbus atlieka naujokai, tuomet Jūsų automobilio techniniai parametrai nepasikeis – ir tai geriausiu atveju. Blogiausiu atveju – variklis pradės veikti netolygiai, jausite galios sumažėjimo bangas, sukimo momento rodikliai pablogės. O jeigu galia ir padidės, tai gali įvykto dėl to, kad buvo ženkliai sumažintas variklio resursas bei kuro sąnaudos šoks į viršų.

Todėl kokybišką ir iš tiesų profesionalų Chiptiuningą Jūs galite altikti pas mus, Žemynos g. 13B, Vilnius. Mūsų komandoje dirba tik aukščiausio lygio programuotojai bei specialistai, kurie išmano visus benzininių ir dyzelinių variklių kodavimo bei remonto subtilumus. Teisingai atlikus valdymo bloko darbus, parametrai kurie pasikeis:

  • Pagreičio dinamikos pagerėjimas ant žemų ir vidutinių apsukų
  • Variklio veikimo stabilizacija laisvosios eigos metu
  • Aušinimo sistemos optimizacija
  • Variklio veikimo optimizacija dirbant šaltam varikliui

Chiptiuningo ypatybės ir kaina

Atlikus Chiptiuningo darbus, skirtingu variklių parodymai keičiasi atitinkamai skirtingai. Vienų gamintojų varikliai leidžia plačiai keisti variklio parametrus, kitų – nežymiai. Mūsų specialistai – tai savo srities profesionalai – atliks objektyvią Jūsų automobilio variklio analizę, naudodami naujausią įrangą, ir tik po šios procedūros galės drąsiai ir tiksliai atsakyti į klausimą „Kiek tai kainuos?“. Mūsų serviso darbuotojai su dideliu noru pademonstruoti Jums savo galimybes, bei nudžiugins prieinama kaina! Be abejonių kreipkitės pas mus Vilniuje ir visoje Lietuvoje ir mes Jūsų nenuvilsime. Primename, kad mus galite rasti Žemynos g. 13B, Vilniuje,