new_slider_03

Automobilio poliravimas

Praktiškai kiekvienas automobilio savininkas laikui bėgant supranta, kad automobilio kėbulo poliravimas yra būtinybė. Jeigu Jūs norite atnaujinti automobilio išvaizdą – kėbulo poliravimas puikus sprendimas.
Poliravimas kėbului suteikia išskirtinumą – švarus, blizgantis ryškios spalvos automobilis yra geriau pastebimas gatvėje, jis atrodo tarsi naujas. Atlikus poliravimo darbus, Jūsų automobilis švytės kaip naujas, sunkiai rasite bent vieną įbrėžimą, o lakuoto paviršiaus storis nepadidės nei mikronu, kas yra labai svarbu poliruojant Japoniškus ir Koriejietiškus automobilius, dėl jų lakuoto paviršiaus minkštumo. Naudojame tik šiulaikiškas priemones ir įrankius, todėl galime užtikrinti tik aukščiausios kokybės paslaugą.

Kėbulo poliravimas pašalins:
– įbrėžimus;
– plyšius;
– „svetimus“ dažus
– žymėklius;
– dulkes po dažymo darbų;

Poliruojame įvairių markių atuomobilius kokybiškai ir už prieinamą kainą. Kaina nuo 60 €

Kėbulo padengimas keramika

Kiekvienas automobilis, eksploatuojamas didmiesčiuose ir už jų ribų reikalauja kėbulo apsaugos. Ne, neturime omenyje apsaugos nuo vagisčių sistemas. Kalba eina apie lakuoto paviršiaus nuo įbrėžimo apsauga ir metalinio paviršiau nuo korozijos. Laikui bėgant oro sąlygos, ypač Lietuvoje, naikina metalinius paviršius. O pasekmės nuo akmenukų, šakų ir šalia stovinčių automobilių – įbrėžimai ir duobutės. Tai yra kiekvieno automobilio savininko galvos skausmas. Tačiau MPOWER komanda rado sprendimą kaip apsisaugoti nuo šių nemolonių situacijų. Tai yra automobilio kėbulo padengimas keramika. Kas gi tai yra?

Kėbulo padengimas keramika – tai automobilio kėbulo padengimas plona plėvele, kurioje sudėtyje yra titano, silicio ir daug kitų med-iagų kurios yra keramikos sudėtyje. Būtent todėl ši plona, tačiau labai atspari plėvelė apsaugo įvairių tipų paviršius. Toks padengimas tarnaus iki 2-jų metų įprastomis miesto ir užmiesčio sąlygomis.

Keramikinis padengimas privalumai:
– Atsparūmas vandeniui;
– Atsparūmas purvui;
– Apsauga nuo karozijos ir cheminių medžiagų;
– Apsauga nuo mechaninių pažeidimų;
– Suteiks intesyvų, praktiškai veidrodinį blizgesį.

Norėdami sužinoti plačiau apie šią paslaugą, susisiekite telefonu arba el. paštu.