programavimasMPOWER.LT specialistai atlieka bet kokius elektroninių valdymo blokų programavimo ir kodavimo darbus profesionaliai ir atsakingai.

Mūsų laikais tiesiog neįmanoma įsivaizduoti automobilius be elektroninės įrangos variklio, pavarų dėžėje bei aplamai valdymo viso automobilio. Automobilių elektronikos vystymosi tendencija turi aiškią kryptį link naudojimosi ECU, kurie privalo būti atitinkamai užprogramuoti priklausomai nuo automobilio komplektacijos. Programavimo darbas, mūsų specialistai naudoja naujausią programinę įrangą.

Programavimo tipai

Modifikavimas ir patobulinimas

Tuo metu kai automobiliu atsiranda poreikis atlikti naujos modifikacijos arba patobulinimo darbus, privaloma atliktu ECU programavimą. Visą tai galima atlikti kaip automatiškai, naudojant gamintojų programinę įrangą, taip ir personalizuotai.
Patobulinimo darbų pavyzdžiai:

  • Soft Close (dūrų pritraukėjų integracija)
  • Full LED žibintų montavimas bei programavimas
  • Top View kamerų montavimas ir programavimas
  • Parkavimo daviklių montavimas
  • USA automobilių programavimas į EU (radio bangos, žibintai, navigacijos, skydelis)
  • Ir įvairūs kiti patobulinimo darbai pagal kliento pagaidavimą

Pirminis programavimas

Pirmas ir svarbiausias žingsnis – tai programinės įrangos diegimas į naują valdymo bloką. Taip nutinka, kai yra keičiamas senas blokas į naują. Šios procedūros metu į tam tikrus blokus yra diegiama informacija, kuri leidžia atpažinti bloką, nes jis gali būti naudojamas tik tam tikrose automobiliuose. Taip pat keliuose blokuose, o dažniausiai variklio valdymo bloke atliekama pirminių parametrų instaliacija, kuriuos ateityje nėra galimybės pakeisti, pvz.: katalizatoriaus buvimas/nebuvimas. Tai yra atliekama automatiškai, tačiau reikalui esant, tai galima atlikti ir rankiniu būdu, įdiegiant reikiamus parametrus.

Atskiras programavimas ECU

Atliekant remonto darbus, kartais reikalingas konkretaus bloko programinės įrangos pakeitimas. Tai gali būti pakartotinis SOFT-o įrašymas arba senos platformos atnaujinimas, o taip pat sistemos grąžinimas į buvusį tašką, tuo atveju jeigu kompiuteris parodys klaidą dėl sistemos atnaujinimų.

Kodavimas

Sėkmingai atlikus programavimo darbus yra svarbu atlikti užprogramuotų valdymo blokų kodavimo darbus. Taip pat kaip ir modifikacijos srityje, kodavimą galima atlikti kaip automatiniu taip ir rankiniu būdu.